Bizi Arayın

0366 212 25 25

Bize Mesaj Gönderin

estetikdentkastamonu@gmail.com

Polikliniğimiz

Kuzeykent Cankat Sok. No:6

Doğru Tedavi

Polikliniğimizdeki uzman hekimlerimizle birlikte hastalarımız için en doğru tedavi yöntemine karar veriyor, en modern cihazlarımızla doğru tedavi yöntemini sizlere sunuyoruz.

Modern Klinik

Kullanılan en üstün kalitedeki cihazlar ve modern tıp teknikleriyle bizler, kalite değerimizi daima katlayarak dünyanın her yerinde tanınan bir marka haline gelmekteyiz.

Hasta Memnuniyeti

Sorumluluğun ve güvenin yüksek olduğu ağız ve diş sağlığı sektöründe hizmet veren polikliniğimizde, kaliteyi ve memnuniyeti bir arada sunmak başarımızın temellerini oluşturmaktadır.

Kalite Politikamız

Hastalarımızın taleplerini, ağız ve diş sağlığı konusundaki beklentilerini en iyi şekilde karşılayan bir görev bilinciyle hareket etmekteyiz.

Yenilikler

Tedaviler / Hizmetlerimiz

Görüşler

Hastalarımız Ne Diyor ?

Haberler & Blog Yazıları

İlk Okuyan Siz Olun

Sık Sorulan Sorular

Bazı sorularınız mı var ?

Diş implantı , titanyumdan yapılmış yapay diş kökleridir. Eksik dişlerinizin olduğu bölgelere yerleştirilerek üzerine yapılan diş protezi ile birlikte doğal dişlerinizi taklit etmektedirler.

Diş ile uyumlu başarılı bir porselen lamina ve başarılı bir yapıştırma tekniği ile bu tür sorunlar yaşanmaz.

Ağızda olması gereken konumda çıkmış ise , karşısındaki diş ile temasta ise ve çürük gibi bir durum söz konusu değil ise çekilmesi gerekmez.

İmplant,  sabit protezler , hareketli protezler diş eksikliklerinin giderilmesine yardımcı olacaktır.

Polikliniğimiz hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında ve Cumartesi günleri 09:00 – 15:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.