Estetikdent

1 Ağustos 2018 tarihinde 1 Çene Cerrahisi Uzmanı, 1 Ortodonti Uzmanı ve 6 Hekim ile faaliyete başladık.

Bölgenin ve ilimizin en büyük ve en donanımlı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olan Estetikdent; 1 Ağustos 2018 tarihinde 1 Çene Cerrahisi Uzmanı, 1 Ortodonti Uzmanı ve 6 Hekim ile faaliyete başlamıştır.  Sizlere yüksek standartta hizmet verebilmek için en son teknoloji cihazlarımız ile hasta memnuniyetini ön planda tuttuk. Doğru teşhis ve tedavi yöntemini, en iyi teknik alt yapıyla, tecrübeli uzman ve hekim kadrosuyla, güler yüzlü personeli ile harmanlayıp; hizmet kalitesiyle birleştirerek sizlere sunduk.

Estetikdent Diş Polikliniği, konusunda deneyimli mimarlar tarafından sizlerin rahatlığı ve konforu için en üst düzeyde tasarlandı. Sağlıklı bir gülüşe sahip olmanız için en iyi malzemeler tercih edildi.

Polikliniğimizde, ağız ve çene cerrahisi( implant gömülü diş çekimi kök çekimi vs.), ortodonti, cad-cam (digital ortamda tek seansta protez) genel anestezi ile diş tedavisi,  endodonti (kanal tedavisi), protez, çocuk diş tedavileri dahil ağız ve diş sağlığını kapsayan tüm alanlarda hizmet verilmektedir.